Tie ir ikvienam...

Koppasūtījumi

Zvaigzne ABC

Zvaigzne ABC

Izdevniecība “Zvaigzne” savu darbību sāka 1966. gadā, lai latviešu lasītājiem piedāvātu kvalitatīvus, interesantus un mūsdienīgus ārzemju autoru darbus, Apgāds regulāri piedalās starptautiskos Grāmatu gadatirgos Frankfurtē, Londonā, Boloņā, arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā un tiekas ar ārzemju izdevējiem un rakstniekiem.

Pasūtām ik nedēļu
Schleich Putni

Schleich un Safari

Pieskarieties, sataustiet, skatieties, turiet, izpētiet – mūsu poniji lēkā pa bērnu rotaļu istabām, it kā tie nāktu tieši no dabas. Tas attiecas, gan uz to kā tie izskatās, gan uz to kādas ir izjūtas tiem pieskaroties, jo bērni, daudz vairāk nekā pieaugušie, joprojām izjūt savu pasauli ar visām maņām, tas palīdz viņiem attīstīties daudz ātrāk.

Nienhuis Putni

Akreditēti Montesori materiāli

Precizitāte un skaistums ir Montesori izglītības viens no pamatelementiem. Nienhuis Montessori rūpīgi izstrādātie produkti ir radīti, lai mācību procesā bērni varētu koncentrēties, iegūt prasmes un uzplaukt. Savukārt, Gonzagarredi materiālos atradīsiet arī autentiskumu, kas tos īpaši izceļ citu piedāvāto materiālu vidū.

Līdz 21.maijam
Lernwelten Putni

Montessori Lernwelten

Budžeta klases Montessori materiālu un papildu mācību materiālu interneta veikals Vācijā, kuru mērķis ir piedāvāt gana kvalitatīvus mācību materiālus par pievilcīgām cenām. Šie materiāli lieliski piemēroti neformālākām izglītības formām un mājas apstākļiem.

Weleda un Sonett Putni

Weleda un Sonett

Weleda mērķis ir rūpēties par cilvēku veselību, uzlabot un atjaunot to. Farmaceitiskā laboratorija ar ārstniecības augu dārzu, kas sāka savu darbību 1921. gadā, šobrīd ir viens no pasaules vadošajiem holistiskajiem principiem atbilstošu dabisko kosmētikas līdzekļu un antropozofijas terapijas ārstniecības līdzekļu ražotājiem.

Līdz 14.jūnijam
DIP DAP Putni

DIP DAP

Zīmola DIP DAP rotaļlietas savā ražotnē Kuldīgā ražo ģimenes uzņēmums MGS FACTORY, kas dibināts 2010.gadā. DIP DAP rotaļlietas ir ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī ar draudzīgām īpašībām gan bērniem gan arī dabai.

Pēc pieprasījuma
Montesori materiāli

Montesori materiāli (Ķīna)

Pēc daudzu klientu lūguma mūsu pasūtījumu klāstā iekļaut augstvērtīgus un kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu, ilgu meklējumu rezultātā esam atraduši patiešām labu, premium kvalitātes materiālu ražotāju Ķīnā, no kura plānojam veikt regulārus pasūtījumus un, iespējams, ar laiku šie materiāli būs nopērkami arī šeit uz vietas.

Pagarinām pieteikšanos
Drīzumā

Fantastiskas ziņas!

Gaidām mūsu jaunajās telpās

Esat mīļi aicināti un gaidīti mūsu paraugu istabā LATVIJAS MONTESORI CENTRĀ! Pilnībā iekārtota Montesori vide 3-6 gadu vecumposmam, kurā atradīstiet teju pilnīgi visus autentiskos Montesori materiālus, kas paredzēti šim vecumposmam.

Telpa ir iekārtota atbilstoši Montesori sagatavotās vides principiem un to izmanto arī Montesori pedagogi individuālām un grupu nodarbībām, kā arī tā kalpo kā paraugvide centra organizētajos Montesori pedagoģijas pamatkursos.

Turklāt, ierodoties pie mums uz Montesori materiālu konsultācijām, varēsiet arī salīdzināt dažādu ražotāju materiālus, lai izvēlētos sev piemērotāko!

Tiekamies NOMETŅU IELĀ 19, RĪGĀ (Āgenskalnā), ieeja no ielas puses

Kā notiek koppasūtījumi

01.

Dalība

Lai piedalītos koppasūtījumos, iepazīstieties ar koppasūtījumu dalības noteikumiem.

02.

Pasūtījums

Sadaļā Koppasūtījumi varat iepazīties ar koppasūtījumu noteikumiem, katalogiem un cenu lapām. Izvēlieties un veidojiet savu pasūtījumu.

03.

Rēķins

Rēķini tiks izsūtīti pasūtījuma veikšanas dienā vai tuvākajās dienās pēc tās. Ja nepieciešama pavadzīme, lūgums pirms tam par to informēt.

04.

Apmaksa

Svarīgi rēķinu apmaksāt līdz tajā norādītajam termiņam, citādi tiek kavēta koppasūtījuma veikšana un piegāde.

05.

Piegāde

Pasūtījums var saņemt pie mums vai tie tiks piegādāti uz jūsu izvēlēto pakomātu vai adresi. Piegādes cena ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida.

Piegādes iespējas

Katram savi putni logo

Bez maksas

Izņemšana personīgi
Nometņu ielā 19, Rīgā (Āgenskalns), iepriekš vienojoties

Omniva

€3.70

Piegāde uz pakomātiem visā Latvijā un Igaunijā. Visi izmēri vienā cenā, izņemot sūtījumus uz Igauniju.

Piegāde visā Latvijā ar kurjeru. Cena pēc vienošanās.

EksprssPasts

Piegāde uz Latvijas Pasta pakomātiem, pasta nodaļām un ar kurjeru visā Latvijā. Cena pēc vienošanās.

Populārākās preces

Ražotāji, kas šobrīd ir iekļauti mūsu sarakstā

Shopping Cart
Scroll to Top