Tie ir ikvienam...

Koppasūtījumi

Schleich Putni

Schleich un Safari

Pieskarieties, sataustiet, skatieties, turiet, izpētiet – mūsu poniji lēkā pa bērnu rotaļu istabām, it kā tie nāktu tieši no dabas. Tas attiecas, gan uz to kā tie izskatās, gan uz to kādas ir izjūtas tiem pieskaroties, jo bērni, daudz vairāk nekā pieaugušie, joprojām izjūt savu pasauli ar visām maņām, tas palīdz viņiem attīstīties daudz ātrāk.

Montesori materiāli

Montesori materiāli (Ķīna)

Pēc daudzu klientu lūguma mūsu pasūtījumu klāstā iekļaut augstvērtīgus un kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu, ilgu meklējumu rezultātā esam atraduši patiešām labu, premium kvalitātes materiālu ražotāju Ķīnā, no kura plānojam veikt regulārus pasūtījumus un, iespējams, ar laiku šie materiāli būs nopērkami arī šeit uz vietas.

Līdz 24. oktobrim
Drīzumā
Zvaigzne ABC

Zvaigzne ABC

Izdevniecība “Zvaigzne” savu darbību sāka 1966. gadā, lai latviešu lasītājiem piedāvātu kvalitatīvus, interesantus un mūsdienīgus ārzemju autoru darbus, Apgāds regulāri piedalās starptautiskos Grāmatu gadatirgos Frankfurtē, Londonā, Boloņā, arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā un tiekas ar ārzemju izdevējiem un rakstniekiem.

Weleda un Sonett Putni

Weleda un Sonett

Weleda mērķis ir rūpēties par cilvēku veselību, uzlabot un atjaunot to. Farmaceitiskā laboratorija ar ārstniecības augu dārzu, kas sāka savu darbību 1921. gadā, šobrīd ir viens no pasaules vadošajiem holistiskajiem principiem atbilstošu dabisko kosmētikas līdzekļu un antropozofijas terapijas ārstniecības līdzekļu ražotājiem.

Līdz 28.novembrim
Lernwelten Putni

Montessori Lernwelten

Montessori materiālu un papildu mācību un mācību materiālu piegādātāji, kuru mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus mācību materiālus par pievilcīgām cenām, kā arī piedāvāt palīdzību jautājumos par Montesori pedagoģiju.

Nienhuis Putni

Akreditēti Montesori materiāli

Precizitāte un skaistums ir Montesori izglītības viens no pamatelementiem. Nienhuis Montessori rūpīgi izstrādātie produkti ir radīti, lai mācību procesā bērni varētu koncentrēties, iegūt prasmes un uzplaukt. Savukārt, Gonzagarredi materiālos atradīsiet arī autentiskumu, kas tos īpaši izceļ citu piedāvāto materiālu vidū.

Līdz 22. septembrim
DIP DAP Putni

DIP DAP

Zīmola DIP DAP rotaļlietas savā ražotnē Kuldīgā ražo ģimenes uzņēmums MGS FACTORY, kas dibināts 2010.gadā. DIP DAP rotaļlietas ir ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī ar draudzīgām īpašībām gan bērniem gan arī dabai.

Pēc pieprasījuma

Jaunas ziņas!

Atklāšana!!

Pavisam drīz gaidīsim Jūs ciemos mūsu jaunajās telpās NOMETŅU IELĀ 19, RĪGĀ (Āgenskalnā)

Drīzumā būs tuvāka informācija, bet jau šobrīd savos plānotājos varat atzīmēt 23. septembri (sestdiena), kad gaidīsim Jūs uz svētku kūku!

Uz satikšanos!

Kā notiek koppasūtījumi

01.

Dalība

Lai piedalītos koppasūtījumos, iepazīstieties ar koppasūtījumu dalības noteikumiem.

02.

Pasūtījums

Sadaļā Koppasūtījumi varat iepazīties ar pilnu preču katalogu. Aktuāo koppasūtījumu preces ir izceltas. Izvēlieties un veidojiet savu pasūtījumu.

03.

Rēķins

Rēķini tiks izsūtīti pasūtījuma veikšanas dienā vai tuvākajās dienās pēc tās. Ja nepieciešama pavadzīme, lūgums pirms tam par to informēt.

04.

Apmaksa

Svarīgi rēķinu apmaksāt līdz tajā norādītajam termiņam, citādi tiek kavēta koppasūtījuma veikšana un piegāde.

05.

Piegāde

Pasūtījums var saņemt pie mums vai tie tiks piegādāti uz jūsu izvēlēto pakomātu vai adresi. Piegādes cena ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida.

Piegādes iespējas

Bez maksas

Izņemšana personīgi
Nometņu ielā 19, Rīgā (Āgenskalns), iepriekš vienojoties

Omniva

€3.70

Piegāde uz pakomātu visā Latvijā. Visi izmēri vienā cenā.

Piegāde visā Latvijā ar kurjeru. Cena pēc vienošanās.

EksprssPasts

Piegāde visā Latvijā ar kurjeru. Cena pēc vienošanās.

Ražotāji, kas šobrīd ir iekļauti mūsu sarakstā