Atvērto durvju diena Montesori materiālu paraugu istabā (showroom)

Anta

Anta Hraptoviča

2023. gada 13. marts

Pēc ilgas gatavošanās esam sagaidījuši mūsu Montesori materiālu paraugu istabas (showroom) atklāšanu un aicinām visus interesentus uz ATVĒRTO DURVJU DIENU!

KAD?

2023.g. 29.martā no plkst.10:00 līdz pat 19:00

KUR?

Ūdens ielā 12-111, Rīgā (iepretim Ķīpsalai, Pārdaugavas pusē)

Šajā dienā organizējam divas atvērtās sarunas kopā ar mūsu kolēģi – skolotāju, konsultanti un pieaugušo tālākizglītības pasniedzēju Ievu Ulmi, kurai ir ilgu gadu pieredze tieši Montesori pedagoģijā.

Plkst. 11:00

Sāksim mūsu pirmo sarunu par “Mājas vides iekārtošanu bērniem”, kuras sākumā Ieva dos teorētisku ieskatu par galvenajiem principiem šajā tematikā, kā arī sniegs atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem, tālāk sagaidot arī Jūsu pieredzes stāstus, pārdomas, varbūt pat fotogrāfijas ar jau reāli iekārtotām vidēm, kas veidotas, pamatojoties Montesori pedagoģijā. Ļoti gaidīti jaunie vecāki, kuri vēlas iekārtot savās mājās bērna attīstību veicinošu vidi. Pēc plkst.12:00 durvis atkal būs atvērtas arī citiem interesentiem, bet saruna droši varēs turpināt savu gaitu!

Plkst. 17:00

Aicinām uz otro sarunu par “Montesori pedagoģijas galvenajiem pamatprincipiem”. Sarunu ievadīs Ieva, sniedzot priekšstatu par to, ko varam saukt par Montesori pedagoģiju, kā arī atbildot uz anketu jautājumiem, tālāk jau neformālā gaisotnē pārrunājot tās lietas, bez kurām par šīs pedagoģijas esamību īsti nemaz nevar runāt. Īpaši aicināti tie vecāki, pedagogi un interesenti, kuriem aktuāla izglītības un audzināšanas metodes izvēle. Plkst.18:00 durvis atkal tiks atvērtas pārējiem apmeklētājiem!

Dalība sarunās ir bezmaksas, tomēr sarunbiedru skaits ir ierobežots, tamdēļ, lai tajās piedalītos, lūdzam aizpildīt dalības anketas (šeit), kā arī lūdzam mūs informēt, ja tomēr uz sarunu ierasties nevarēsiet.

Katram savi putni montesori showrrom

Pārējā laikā visas dienas garumā varēs gūt ieskatu Montesori materiālu pasaulē, aprunāties un uzzināt sev interesējošos jautājumus gan par pašas Montesori pedagoģijas aspektiem, gan arī par dažādiem Montesori materiāliem, to ražotājiem un atšķirībām materiālu starpā, tos aptaustīt un reāli sajust!

Šajā dienā no plkst. 10-11, plkst. 12-17, kā arī plkst. 18-19 iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, droši nāciet iekšā, mēs Jūs gaidīsim!

Nāciet ciemos un iepazīsimies!

PS. Tā kā pie mums bieži ciemojas mazi un arī pavisam mazi bērniņi, tad lūdzam āra apavus un apģērbu atstāt pie ieejas tam paredzētā vietā 🙂

PSS. Esam pieejami arī citās darba dienās, tomēr pirms ierašanās noteikti piezvaniet, jo mūsu darba laiks ir ļoti atkarīgs no mūsu pašu bērniem 🙂

Shopping Cart
Scroll to Top