koppasūtījums

DIP DAP

DIP DAP koppasūtījums

Šie līdzsvara riteņi jeb skrejriteņi un to aksesuāri ir Latvijas uzņēmuma MGS Factory ražojums, kas ieguvis milzu popularitāti daudzviet pasaulē.

Kāpēc izvēlēties tieši DIP DAP skejriteni

Skrejritenis DIP DAP ir unikāla bērna attīstību veicinošu rotaļlieta. Koka srejritenis DIP DAP ir izgatavots no bērza saplākšņa – augstas kvalitātes materiālu un laba dizaina apvienojums. Ritenītis paredzēts bērniem vecumā no 1,5 līdz 5 gadiņiem. Virsma ir apstrādāta ar videi un bērniem draudzīgu materiālu – linsēklu eļļu.

Tas ir viegls un pielāgojams Jūsu bērna augumam ar mainānu sēdeklīša augstumu; Unikālais stūres savienojums pasargā no bērna pirkstu traumēšanas un ierobežotais stūres pagriešanas leņķis nodrošina papildus stabilitāti un drošumu; SKrejritenim ir gumijas pneimatiskās riepas uz metāla diskiem ar gultņiem, kas nodrošina skrejriteņa vieglu ripošanu; Skrejritenis attīsta līdzsvara sajūtu un koordināciju, kā arī bērnu sagatavo braukšanai ar pedāļu divriteni. Drošs veids, kā apmācīt mazu bērnu braukt ar divriteni; Var lietot kā iekštelpās, tā arī ārā; Attīsta bērna pašapziņu un neatkarību.

Vairāk par DIP DAP skrejriteņiem var uzzināt šeit dipdap.lv/lv/skrejritenis/

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un ritenīšu stendu pagaidām neveidosim, tad cenu piedāvājums ir patīkamāks kā daudzos veikalos un internetveikalos.

Cenas (t.sk.PVN):

  • klasiskais DIP DAP (sarkanu, zilu, zaļu vai pelēku sēdeklīti), ar gumijas rokturīšiem – € 60
  • DIP DAP “Mocītis” (sarkanu, zilu, zaļu vai pelēku sedeklīti) – € 60
  • DIP DAP “MINI”, bērniem no 1,5 gadiem (sarkanu, zilu, zaļu vai pelēku sedeklīti) – € 60
  • DIP DAP “Monstriņi”, “Lapsa” un “Vienradzis” (arī MINI) – € 69
  • DIP DAP “Zaļais pavasaris”, “Rozā pavasaris”un “Dzeltenais pavasarais” (arī MINI), ar gumijas rokturīšiem – € 65
  • Filca somiņa DIP DAP (sarkana, zila, zaļa vai rozā) – € 9,10
  • Sēdeklīša pārklājs DIP DAP (sarkans, zils, zaļš vai pelēks) – € 6,50
  • Plecu siksniņa (pelēka, rozā vai dzeltena) – € 5,20

Lai piedalītos koppasūtījumā:

1. Izvēlaties savu ritenīti, kā arī sēdeklīša krāsu klasiskā DIP DAP ritenīša izvēles gadījumā.

2. Līdz pasūtījuma noslēgšanas brīdim, nosūtiet informāciju par savu izvēli uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv, kā arī savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un rekvizītus (juridiskām personām). Papildus norādiet, vai sūtījumu izņemsiet paši (Rīgā, Āgenskalnā) vai būs nepieciešams pārsūtīt (ar Omnivu vai kurjeru, kas ir par papildus samaksu).

19.aprīlī slēdzam pieteikšanos un veicam pasūtījumu!

3. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu (apmēram nedēļas laikā), kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

4. Kad visi maksājumi būs veikti, gaidīsim, kad ritenīši mums tiks piegādāti. Parasti tas nav ilgāk par 1 nedēļu.

5. Pēc sūtījuma saņemšanas Jūs saņemsiet informatīvu ziņu par iespējām izņemt savu pasūtījumu vai arī tas tiks izsūtīts uz norādīto pakomātu.

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet uz telefona numuru 26464461 (Anta).

Katalogs

DIP DAP Putni

DIP DAP skrejriteņi

Zīmola DIP DAP rotaļlietas savā ražotnē Kuldīgā ražo ģimenes uzņēmums MGS FACTORY, kas dibināts 2010.gadā. DIP DAP rotaļlietas ir ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī ar draudzīgām īpašībām gan bērniem gan arī dabai.

Pasūtījumu pieņemšana

Līdz 19.aprīlim
Shopping Cart
Scroll to Top