koppasūtījums

Akreditēti Montesori materiāli

Katram Savi Putni Nienhuis

Heutink ir ražotājs, kura galvenā mītne atrodas Nīderlandē un no kura mēs veicam Montesori materiālu un citu izglītības materiālu pasūtījumus. Tas ir ar ļoti augstiem preču kvalitātes un darbaspēka nodarbinātības principu ievērošanas kritērijiem. Tam ir vairākas preču līnijas (zīmoli), un katra no tām ir izstrādāta ar kādu īpašu mērķi, bet tās visas vieno atbalsts bērna pilnvērtīgai izaugsmei, neatkarīgi no izvēlētās mācību metodes.

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, kuri atbilst Dr.Marijas Montesori un viņas darba turpinātāju izstrādātajiem kritērijiem un šis ražotājs, tieši tādus materiālus arī piedāvā.

Šajos koppasūtījumos ir iespēja pasūtīt ar citus materiālus izglītībai, kā arī mēbeles un aprīkojumu bērnudārziem, skolām un bērnu darba un atpūtas vietām.

Nienhuis PutniNIENHUIS Montessori ir autentisks, pasaulē slavenākais Montesori materiālu zīmols, kuru 1929.gadā izveidoja Alberts Nienhuis sadarbībā ar pašu Dr.Mariju Montesori, lai radītu tieši tādus materiālus, kas pilnībā atspoguļo viņas vīziju par izglītību. Šis zīmols joprojām ir vadošais starp visiem pārējiem zīmoliem – tam ir visplašākais materiālu, informatīvo materiālu, palīgmateriālu un mēbeļu klāsts, kas aptver visas tēmas; šī zīmola materiālus, kuriem ir speciāla atzīme, ir akreditējusi AMI (Association Montessori Internationale – organizācija, kura ir M.Montesori darba turpinātāja un ideju attīstītāja). Heutink kā NIENHUIS Montessori zīmola un šo materiālu ražošanas pārņēmējs jau daudzus gadus, rūpējas par to, lai saglabātu Dr.Marijas Montesori mantojumu, kā arī ražotu laikmetam atbilstošus, inovatīvus materiālus, izmantojot tikai pašas labākās izejvielas, īpašu rūpību pievēršot vissmalkākajām detaļām. 

GAM PutniGonzagarredi (GAM) ir otrs AMI akreditēts Montesori materiālu zīmols Eiropā, kura klāsts pašlaik tiek atjaunots un dizainiski tas būs autentisks Gonzagarredi zīmolam, kāds tas bija pieņemts sākotnēji, kad pati Dr.Marija Montesori izstrādāja savus materiālus. Drīzumā būs jau pieejams pilns Gonzagarredi New Design klāsts. GAM ražo arī ļoti augstas kvalitātes mēbeles, telpu un ārtelpu aprīkojumu skolām, bērnudārziem, bērnu darba un atpūtas vietās, kā arī bibliotēkām; tās tiek ražotas Itālijā uz pasūtījumu.

Paralēli NIENHUIS Montessori un Gonzagarredi zīmoliem, Heutink ražotājam ir vēl četri bērnu izglītības materiālu un palīglīdzekļu zīmoli, kurus arī iekļaujam šajos koppasūtījumos.

EducoEDUCO – izglītības materiāli bērnudārziem un pašām pirmajām sākumskolas klasēm, kas neietilpst Montesori materiālu klāstā, bet kalpo par izcilu palīglīdzekli skolotājiem un attīstošu / mācību rotaļu bērniem.

JERGOJEGRO – izglītības materiāli sākumskolām matemātikā, zinātnē, valodā u.c. priekšmetos.

Arts & CraftsArts & Crafts – dažādi materiāli bērnu radošām izpausmēm (krāsas, zīmuļi, papīrs u.c.), kā arī izdevīgi kancelejas preču, kas īpaši piemēroti bērniem, piedāvājumi.

Toys For LifeToys For Life – izglītības un attīstošie materiāli, kas radīti īpaši izglītībai mājas apstākļiem.

Tā kā veicam pasūtījumus tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un šī ražotāja “plauktu” neveidosim, tad mēs piedāvājam šos izcilos Montesori un citus izglītības materiālus par daudz draudzīgākām cenām, kā citos ārzemju internetveikalos un paša ražotāja mājaslapā.

KATALOGUS ar Montesori materiālu un citu materiālu izglītībai piedāvājumu meklējiet zemāk, bet viss aktuālais klāsts ar cenām koppasūtījumā ir atrodams arī PASŪTĪJUMU PLATFORMĀ. Tomēr Jūsu ērtībām varam nosūtīt cenas arī Excel tabulu formā. Lai tās saņemtu, rakstiet mums uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv.

Lai piedalītos koppasūtījumā:

1. Līdz pasūtījuma pieņemšanas pēdējam brīdim PASŪTĪJUMU PLATFORMĀ (augšējā izvēlnē) noformējiet savu pasūtījumu. Tajā varat iekļaut arī citus platformā atrodamos materiālus, tomēr ņemiet vērā, ka tie tiks pasūtīti atbilstoši preces aprakstā norādītajai informācijai.

21.maijā slēdzam pieteikšanos un veicam pasūtījumu!

2. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu (apmēram nedēļas laikā), kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

3. Ja visi maksājumi tiks veikti laicīgi, tad no pasūtījuma datuma līdz Latvijai sūtījums ceļos vidēji 2-3 nedēļas.

4. Kad būsim saņēmuši sūtījumu, tas būs pieejams izņemšanai Nometņu 19, Rīgā (Āgenskalnā), darba dienās vai arī tiks nosūtīts Jums uz pakomātu vai ar kurjeru (par papildus samaksu).

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet uz telefona numuru 26464461 (Anta).

Katalogi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir iespēja, ka ne visas Jūsu kārotās figūriņas būs pieejamas, jo to skaits ir ierobežots (Rēķins tiks izrakstīts tikai par figūriņām, kas būs pieejamas)

Lūdzam Jūs sagatavot figūriņu alternatīvo sarakstu (par Schleich – obligāti, par Safari Ltd – pēc Jūsu izvēles), ko mums nosūtāt kopā ar pasūtījumu, gadījumam, ja Jūsu izvēlētās nav pieejamas konkrētajā pasūtījumā vai arī to skaits ir ierobežots. Pasūtījumi tiek pieņemti tikai vērtībā virs 25 EUR.

Nienhuis montesori

NIENHUIS Montessori

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, par kuru atbilstību Dr.Marijas Montesori izstrādātajiem kritērijiem konkrētajam materiālam domstarpības skolotāju vidū nepastāv.

Pasūtījumu pieņemšana

Līdz 21.maijam
Katram savi putni Gonzagarredi

Gonzagarredi

Gonzagarredi ir AMI sertificēts Montesori materiālu zīmols, kura klāsts pašlaik tiek atjaunots un tā dizainā daudzos materiālos būs atspoguļots autentiskais Montesori materiālu izskats – tāds, kāds tas bija pieņemts Dr.Marijas Montesori dzīves laikā. Vienlaikus būs pieejami arī tādi materiāli, kuru izskats ir aktuālāks mūsdienās.

Pasūtījumu pieņemšana

Līdz 21.maijam
Gonzagarredi Putni

GAM Furniture

GAM (Gonzagarredi) ražo arī ļoti augstas kvalitātes mēbeles, telpu un ārtelpu aprīkojumu skolām, bērnudārziem, bērnu darba un atpūtas vietās, kā arī bibliotēkām. Tās tiek ražotas Itālijā uz pasūtījumu.

Pasūtījumu pieņemšana

Līdz 21.maijam
Educo Jergo putni

Educo un JEGRO

Educo – materiāli skolām un bērnudārziem, kas neietilpst Montesori materiālu klāstā, bet kalpo par izcilu palīglīdzekli skolotājiem un attīstošu/mācību rotaļu bērniem;

Jegro – dažāda veida materiāli skolām, vecākiem bērniem;

Pasūtījumu pieņemšana

Līdz 21.maijam
Arts&Crafts putni

Arts & Crafts

Arts & Crafts – dažādi materiāli bērnu radošām izpausmēm, kā arī izdevīgi kancelejas preču, kas īpaši piemēroti bērniem, piedāvājumi.

Pasūtījumu pieņemšana

Līdz 21.maijam
Toys For Life

Toys For Life

Toys For Life – materiāli, kas radīti īpaši izglītībai mājas apstākļos! Katalogā norādīta gala cena.

Pasūtījumu pieņemšana

Līdz 21.maijam
Shopping Cart
Scroll to Top