Tie ir ikvienam...

Katalogi

Schleich katalogs

Schleich

Schleich ir vācu uzņēmums ar 80 gadu pieredzi, kas ražo ļoti augstas kvalitātes, bērniem drošas figūriņas, kas ļoti precīzi atveido konkrētā dzīvnieka, cilvēka, dinozaura, pasaku vai multfilmu tēla, kā arī dažādu priekšmetu reālo formu un krāsu.

Safari katalogs

Safari

Safari Ltd ir amerikāņu uzņēmums, kura pirmsākumi un iedvesma ir meklējama Berlīnes zoodārza apmeklējuma laikā pagājušā gadsimta pašā sākumā. Arī šīs figūriņas (atkarībā no kolekcijas) precīzi atveido dzīvnieku, cilvēku un citus tēlus, turklāt šim zīmolam ir ļoti populāras kolekcijas (TOOBS), kas dod priekšstatu par kādas lietas klasifikāciju.

Nienhuis montesori

NIENHUIS Montessori

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, par kuru atbilstību Dr.Marijas Montesori izstrādātajiem kritērijiem konkrētajam materiālam domstarpības skolotāju vidū nepastāv.

Montesori materiāli

Montesori materiāli (Ķīna)

Pēc daudzu klientu lūguma mūsu pasūtījumu klāstā iekļaut augstvērtīgus un kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu, ilgu meklējumu rezultātā esam atraduši patiešām labu, premium kvalitātes materiālu ražotāju Ķīnā, no kura plānojam veikt regulārus pasūtījumus un, iespējams, ar laiku šie materiāli būs nopērkami arī šeit uz vietas.

Educo Jergo putni

Educo un JEGRO

Educo – materiāli skolām un bērnudārziem, kas neietilpst Montesori materiālu klāstā, bet kalpo par izcilu palīglīdzekli skolotājiem un attīstošu/mācību rotaļu bērniem;

Jegro – dažāda veida materiāli skolām, vecākiem bērniem;

Arts&Crafts putni

Arts & Crafts

Arts & Crafts – dažādi materiāli bērnu radošām izpausmēm, kā arī izdevīgi kancelejas preču, kas īpaši piemēroti bērniem, piedāvājumi.

Toys For Life

Toys For Life

Toys For Life – materiāli, kas radīti īpaši izglītībai mājas apstākļos! Katalogā norādīta gala cena.

Lernwelten katalogs

Montessori Lernwelten

Montessori Lernwelten ir vācu Montesori materiālu tirgotājs, kuru esam atraduši kā samērā labu alternatīvu angļu AbsorbentMinds. Viens no šī tirgotāja mērķiem ir piedāvāt kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu. Daži no materiāliem šajā veikalā tiek izgatavoti ar rokām turpat Vācijā.

Gonzagarredi Putni

GAM Furniture

Gonzagarredi – ir AMI sertificēts Montesori materiālu zīmols, kura klāsts pašlaik tiek atjaunots. Šobrīd vēl nav pieejams pilns Gonzagarredi New Design klāsts, bet drīzumā jaunumi būs arī šeit. Gonzagarredi ražo arī ļoti augstas kvalitātes mēbeles (skolām, bērnudārziem, bērniem mājās).

Zvaigzne ABC

Izdevniecība Zvaigzne ABC piedāvā fantastiskas bērnu un pieaugušo grāmatas – gan oriģinālliteratūru, gan dažādu izziņu literatūru, gan mācību un spēļu grāmatas. Un mēs vēlamies Jums piedāvāt ekskluzīvu iespēju iegādāties jebkuru Zvaigzne ABC izdevumu par koppasūtījuma cenām!

Shopping Cart
Scroll to Top