koppasūtījums

Montessori Lernwelten

Montessori Lernwelten Putni

Montessori Lernwelten ir vācu Montesori materiālu tirgotājs, kuru esam atraduši kā samērā labu alternatīvu angļu AbsorbentMinds. Viens no šī tirgotāja mērķiem ir piedāvāt kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu. Daži no materiāliem šajā veikalā tiek izgatavoti ar rokām turpat Vācijā. Interesanti un svarīgi ir arī tas, ka šajā veikalā var iegādāties tādus materiālus, kas ir raksturīgi tieši vācu Montesori skolai un daudz izmanto arī mūsu skolas, bērnu mājas un ģimenes Latvijā, piemēram, gada un dienas ķēdes.

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un Montessori materiālu plauktu neveidosim, tad varam Jums piedāvāt šos materiālus par tādu pašu cenu, kāda ir norādīta katalogā. Piegādes maksa, pēc pasūtījuma apkopošanas, tiks sadalīta proporcionāli katram pasūtītājam atkarībā no pasūtījuma summas, bet tai nevajadzētu būt lielākai par 5 EUR.

Katalogi

Zemāk varat iepazīties ar Montessori Lernwelten katalogu un cenām.

Lai pievienotos koppasūtījumam vai vienkārši uzzinātu cenu, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv, nosūtiet ziņu ar Jūsu kāroto materiālu, norādot nosaukumu (vēlams arī artikula numuru) un saiti uz adresi, kur esat to atraduši. Atbildē saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu Jūsu izvēlētajiem materiāliem. Kad būsiet izlēmuši, līdz pasūtījuma veikšanas brīdim, uzrakstiet uz to pašu e-pastu vai zvaniet uz telefonu 26464461 (Anta) par savu izvēli, un mēs to iekļausim pasūtījumā. Tuvāko dienu laikā pēc pasūtījuma datuma mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā norādītajā termiņā, citādi pasūtījuma izpilde kavēsies.

Lernwelten Putni

Montessori Lernwelten

Montessori materiālu un papildu mācību un mācību materiālu piegādātāji, kuru mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus mācību materiālus par pievilcīgām cenām, kā arī piedāvāt palīdzību jautājumos par Montesori pedagoģiju.

Tuvākias koppasūtījums

Drīzumā