koppasūtījums

Montessori Lernwelten

Montessori Lernwelten

Montessori Lernwelten ir vācu Montesori materiālu tirgotājs, kuru esam atraduši kā samērā labu alternatīvu angļu AbsorbentMinds. Viens no šī tirgotāja mērķiem ir piedāvāt kvalitatīvus Montesori materiālus par pieņemamu cenu. Daži no materiāliem šajā veikalā tiek izgatavoti ar rokām turpat Vācijā. Interesanti un svarīgi ir arī tas, ka šajā veikalā var iegādāties tādus materiālus, kas ir raksturīgi tieši vācu Montesori skolai un kurus daudz izmanto arī mūsu skolas, bērnu mājas un ģimenes Latvijā, piemēram, gada un dienas ķēdes.

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un Montesori materiālu plauktu neveidosim, tad varam Jums piedāvāt šos materiālus par tādu pašu cenu, kāda ir norādīta šī tirgotāja mājaslapā montessori-material.de

Ērtākai pieejamo materiālu aplūkošanai varat apskatīt arī katalogu, kas pievienots zemāk.

Gadījumā, ja Jums ir kas nesaprotams pieejamajās valodās (vācu un itāļu) – droši jautājiet mums pēc palīdzības.

Piegādes maksa no Vācijas, pēc pasūtījuma apkopošanas, tiks sadalīta proporcionāli katram pasūtītājam atkarībā no pasūtījuma summas, bet tai nevajadzētu būt lielākai par €5.

Lai piedalītos koppasūtījumā:

1. Izskatiet katalogu, ko atradīsiet zemāk, vai tirgotāja mājaslapu – tajā norādīti visi materiāli, ko iespējams pasūtīt, kā arī to cenas.

2. Līdz pasūtījuma noslēgšanas brīdim, nosūtiet uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv sarakstu ar materiāliem, ko vēlaties pasūtīt, norādot preces artikulu, nosaukumu, cenu, kā arī savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un rekvizītus (juridiskām personām). Papildus norādiet, vai sūtījumu izņemsiet paši (Rīgā, Āgenskalnā) vai būs nepieciešams pāsūtīt (ar Omnivu vai kurjeru, kas ir par papildus samaksu).

...maijā... noslēdzam pieteikšanos un veicam pasūtījumu!

3. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu (apmēram nedēļas laikā), kas jāsamaksā norādītajā termiņā. Rēķinā būs iekļautas arī proporcionāli uz pasūtītajiem sadalītās piegādes izmaksas no Vācijas.

4. Kad visi maksājumi būs veikti, gaidīsim pasūtījuma atceļošanu uz Latviju. Tas prasīs laiku aptuveni 2-3 nedēļas.

5. Pēc sūtījuma saņemšanas Jūs saņemsiet informatīvu ziņu par iespējām izņemt savu sūtījumu vai arī tas tiks izsūtīts uz norādīto pakomātu.

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet uz telefona numuru 26464461 (Anta)

Katalogs

Lernwelten Putni

Montessori Lernwelten

Budžeta klases Montessori materiālu un papildu mācību materiālu interneta veikals Vācijā, kuru mērķis ir piedāvāt gana kvalitatīvus mācību materiālus par pievilcīgām cenām. Šie materiāli lieliski piemēroti neformālākām izglītības formām un mājas apstākļiem.

Pasūtījumu pieņemšana līdz

...maijam...
Shopping Cart
Scroll to Top