koppasūtījums

Nienhuis Montessori

Nienhuis koppasūtījums

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, par kuru atbilstību Dr.Marijas Montesori izstrādātajiem kritērijiem konkrētajam materiālam domstarpības skolotāju vidū nepastāv.

NIENHUIS Montessori ir autentisks, pasaulē slavenākais Montesori materiālu ražotājs (AMI sertificēts). Šo zīmolu 1929.gadā izveidoja Alberts Nienhuis sadarbībā ar pašu Dr.Mariju Montesori, lai radītu tieši tādus materiālus, kas pilnībā atspoguļo viņas vīziju par izglītību. Šis zīmols joprojām ir vadošais starp visiem pārējiem zīmoliem – tam ir visplašākais materiālu, informatīvo materiālu, palīgmateriālu un mēbeļu klāsts, kas aptver visas tēmas; NIENHUIS Montessori rūpējas, lai saglabātu Dr.Marijas Montesori mantojumu, kā arī ražo laikmetam atbilstošus, inovatīvus materiālus, izmantojot tikai pašas labākās izejvielas, īpašu rūpību pievēršot vissmalkākajām detaļām.

Gonzagarredi – ir vēl viens AMI sertificēts Montesori materiālu zīmols, kura klāsts šobrīd tiek atjaunots un dizainiski tas būs autentisks Gonzagarredi zīmolam. Šobrīd vēl nav pieejams pilns Gonzagarredi New Design klāsts, bet drīzumā jaunumi būs arī šeit. Gonzagarredi ražo arī ļoti augstas kvalitātes mēbeles (skolām, bērnudārziem, bērniem mājās), kas tiek ražotas Itālijā uz pasūtījumu. Lai apskatītu šobrīd iegādājamos materiālus un mēbeles, izvēlieties kādu no katalogiem.

Paralēli NIENHUIS Montessori un Gonzagarredi zīmolam, ražotājam ir vēl četri bērnu izglītības materiālu un palīglīdzekļu zīmoli, kurus varam iekļaut šajā koppasūtījumā:

Educo – materiāli skolām un bērnudārziem, kas neietilpst Montesori materiālu klāstā, bet kalpo par izcilu palīglīdzekli skolotājiem un attīstošu/mācību rotaļu bērniem;

Jegro – dažāda veida materiāli skolām, vecākiem bērniem;

Arts & Crafts – dažādi materiāli bērnu radošām izpausmēm, kā arī izdevīgi kancelejas preču, kas īpaši piemēroti bērniem, piedāvājumi.

Toys For Life – materiāli, kas radīti īpaši izglītībai mājas apstākļos!

Katalogi

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un NIENHUIS Montessori plauktu neveidosim, tad mēs piedāvājam šos izcilos Montessori un citus izglītības materiālus par daudz draudzīgākām cenām, kā citos ārzemju internetveikalos un paša ražotāja mājaslapā.

Lai pievienotos koppasūtījumam vai vienkārši uzzinātu cenu, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv, nosūtiet ziņu ar Jūsu kāroto materiālu, norādot nosaukumu (vēlams arī artikula numuru) un saiti uz adresi, kur esat to atraduši. Atbildē saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu Jūsu izvēlētajiem materiāliem. Kad būsiet izlēmuši, līdz pasūtījuma veikšanas brīdim, uzrakstiet uz to pašu e-pastu vai zvaniet uz telefonu 26464461 (Anta) par savu izvēli, un mēs to iekļausim pasūtījumā. Tuvāko dienu laikā pēc pasūtījuma datuma mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā norādītajā termiņā, citādi pasūtījuma izpilde kavēsies.

Nienhuis Putni

Nienhuis Montessori

Precīzi materiāli ir Montesori izglītības pamatā. Nienhuis Montessori rūpīgi izstrādātie produkti ir radīti, lai mācoties bērni varētu koncentrēties, iegūt prasmes un uzplaukt. Lai saņemtu atgādinājumu, kad koppasūtījums tiks atvērts, lūdzu, piesakieties šeit.

Tuvākias koppasūtījums

Drīzumā
GAM Putni

Gonzagarredi

AMI sertificēts Montesori materiālu zīmols, kura klāsts šobrīd tiek atjaunots un dizainiski tas būs autentisks Gonzagarredi zīmolam.

Tuvākias koppasūtījums

Drīzumā
Educo Jergo putni

Educo un JEGRO

Educo – materiāli skolām un bērnudārziem, kas neietilpst Montesori materiālu klāstā, bet kalpo par izcilu palīglīdzekli skolotājiem un attīstošu/mācību rotaļu bērniem.
JEGRO – dažāda veida materiāli skolām, vecākiem bērniem.

Tuvākias koppasūtījums

Drīzumā
Arts&Crafts putni

Arts & Crafts

dažādi materiāli bērnu radošām izpausmēm, kā arī izdevīgi kancelejas preču, kas īpaši piemēroti bērniem, piedāvājumi.

Tuvākias koppasūtījums

Drīzumā