par mums

Kas esam?

Esam ģimene

Jebšu baltās vārnas. Vai melnie zvirbuļi.

Kas kuram labāk tīk. Kaut balti vai melni, bet piederam pie noteiktas sugas, tomēr esam brāļi un māsas citiem tādiem pašiem kā mēs – ar acīm, ausīm, balsi un sirdi. Kad bijām jaunāki, ticējām, ka varam mainīt pasauli – tagad mēģinām mainīties paši, jo paši jau esam tā pasaule. Novērtējam šodienas lielo spēku. Zemē nomests gruzis nepazudīs, tāpat kā izteikts vārds un līdz galam nepaveikts darbs. Šodienas saknes bezgalīgi stiepjas pagātnē un galotņu zari tvarsta smalkākās nākotnes iedomas. Vēlamies zināt, ka neesam vientuļi savā salā. Ka saucienus no tāluma sadzirdēs arī citi un tad kopīgiem spēkiem radīsim atbalsi mūsu pašu stāvajās, draudīgajās dzīves klintīs.
Mūsu uzdevums ir ceļš, un ceram kaut mazu gabaliņu to noiet kopā ar jums!

Ar mīlestību,
Anta

Kā tas strādā?

Koppasūtījumi tiek veikti ar zināmu periodiskumu. Katram no ražotājiem tie parasti būs atšķirīgi, atkarībā no sezonas, produkta īpašībām un citām lietām. Mēs plānojam pasūtījumu uz noteiktu datumu (datumi tiek noteikti ar zināmu periodiskumu vai sezionalitāti), visi interesenti uz šo produktu piesakās, apmaksā mūsu izrakstīto rēķinu un tad visi kopā gaidām atceļojam paku pa tiešo no ražotāja ar mūsu produktiem. Veikala nav, produktus nevar iegādāties jebkurā laikā, ir jāplāno savs patēriņš, bet tas arī nozīmē – dzīvot apzinīgi!

Jārēķinās, ka pasūtījums var tikt atcelts nepietiekama pasūtījuma apjoma dēļ, bet par to tiks sniegta informācija. Apmaksa ir jāveic tikai noteikti notiekoša pasūtījuma gadījumā.

01.

Dalība

Lai piedalītos koppasūtījumos, iepazīstieties ar koppasūtījumu dalības noteikumiem.

02.

Pasūtījums

Sadaļā Koppasūtījumi varat iepazīties ar pilnu preču katalogu. Aktuāo koppasūtījumu preces ir izceltas. Izvēlieties un veidojiet savu pasūtījumu.

03.

Rēķins

Rēķini tiks izsūtīti pasūtījuma veikšanas dienā vai tuvākajās dienās pēc tās. Ja nepieciešama pavadzīme, lūgums pirms tam par to informēt.

04.

Apmaksa

Svarīgi rēķinu apmaksāt līdz tajā norādītajam termiņam, citādi tiek kavēta koppasūtījuma veikšana un piegāde.

05.

Piegāde

Pasūtījums var saņemt pie mums vai tie tiks piegādāti uz jūsu izvēlēto pakomātu vai adresi. Piegādes cena ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida.

Piegādes iespējas

Katram savi putni logo

Bez maksas

Izņemšana salonā
Ūdens iela 12-111, Rīga (Āgenskalns), darba dienās no 9:30 līdz 15:00

Omniva

€3.70

Piegāde uz pakomātu visā Latvijā. Visi izmēri vienā cenā.

Piegāde visā Latvijā ar kurjeru. Cena pēc vienošanās.

EksprssPasts

Piegāde visā Latvijā ar kurjeru. Cena pēc vienošanās.

Ražotāji, kas šobrīd ir iekļauti mūsu sarakstā

Shopping Cart
Scroll to Top