koppasūtījums

Schleich un Safari

Schleich Safari Putni

Schleich ir vācu uzņēmums ar 80 gadu pieredzi, kas ražo ļoti augstas kvalitātes, bērniem drošas figūriņas, kas ļoti precīzi atveido konkrētā dzīvnieka, cilvēka, dinozaura, pasaku vai multfilmu tēla, kā arī dažādu priekšmetu reālo formu un krāsu.

Savukārt, Safari Ltd ir amerikāņu uzņēmums, kura pirmsākumi un iedvesma ir meklējama Berlīnes zoodārza apmeklējuma laikā pagājušā gadsimta pašā sākumā. Arī šīs figūriņas (atkarībā no kolekcijas) precīzi atveido dzīvnieku, cilvēku un citus tēlus, turklāt šim zīmolam ir ļoti populāras kolekcijas (TOOBS), kas dod priekšstatu par kādas lietas klasifikāciju.

Šīs figūriņas ir iecienīts materiāls Montesori skolotājiem, kā arī citiem reālistiskās skolas atbalstītājiem. Bērniem tie veiciena radošumu un sniedz iespēju iepazīt un izpētīt dzīvniekus visās niansēs. Figūriņas ir smalkas, bet izturīgas, visi izmantotie materiāli tiek testēti un sertificēti.

Lai iepazītos ar Schleich un Safari Ltd piedāvājumu, lūdzu, izpētiet katalogus, bet zem tiem atradīsiet cenu lapas ar šajā koppasūtījumā pieejamām figūriņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka figūriņu skaits ir ierobežots un var gadīties, ka Jūsu kārotās figūriņas uz pasūtījuma veikšanas brīdi vairs nebūs pieejamas.

Koppasūtījumos būs diezgan liela iespēja pasūtīt ikvienu no katalogos atrodamajām figūriņām vai komplektiem! Ja kāda Jūs interesējošā figūriņa nav iekļauta cenu lapā, lūdzu, dodiet ziņu – mēs noskaidrosim, vai ir iespēja to dabūt un kāda būs tās cena.

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un figūriņu plauktu neveidosim, tad cenu piedāvājums, lielākoties, ir daudz patīkamāks kā daudzos veikalos un internetveikalos.

Lai pievienotos koppasūtījumam, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv līdz pasūtījuma veikšanas brīdim nosūtiet ziņu par piedalīšanos figūriņu koppasūtījumā, norādot figūriņas artikulu (tabulā un katalogā tas norādīts ar pieciem cipariem un burtu), nosaukumu, cenu, kā arī obligātu norādi par veidu, kā vēlaties figūriņas saņemt. Pasūtījuma dienā vai tuvākajās dienās pēc tās mēs nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā līdz norādītajam termiņam, citādi pasūtījuma izpilde kavējas.

Lai piedalītos koppasūtījumā:

1. Uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv līdz pasūtījuma noslēgšanās brīdim nosūtiet ziņu par piedalīšanos figūriņu koppasūtījumā, norādot figūriņas artikulu (cenu tabulā un katalogā tas norādīts ar cipariem un burtu), nosaukumu, cenu, kā arī obligātu norādi par veidu, kā vēlaties figūriņas saņemt.

Lūdzam Jūs sagatavot figūriņu alternatīvo sarakstu (par Schleich – obligāti, par Safari Ltd – pēc Jūsu izvēles), ko mums nosūtāt kopā ar pasūtījumu, gadījumam, ja Jūsu izvēlētās nav pieejamas konkrētajā pasūtījumā vai arī to skaits ir ierobežots. Pasūtījumi tiek pieņemti tikai vērtībā virs €25.

20.maijā slēdzam pieteikšanos un veicam pasūtījumu!

Pēc pasūtījuma noslēgšanas nekādas izmaiņas pasūtījumā nav veicamas un tas nav atceļams. Mēs ar Jums sazināsimies individuāli, ja Jūsu pasūtījumā varētu būt būtiskas izmaiņas.

2. Tuvākajās dienās pēc pasūtījuma veikšanas mēs nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā līdz norādītajam termiņam, citādi pasūtījuma izpilde kavējas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir iespēja, ka ne visas Jūsu kārotās figūriņas būs pieejamas, jo to skaits ir ierobežots (Rēķins tiks izrakstīts tikai par figūriņām, kas būs pieejamas)

3. Aptuveni 2,5-3 nedēļu laikā figūriņas jau būs pieejamas izņemšanai, par ko saņemsiet informatīvu e-pasta vēstuli, vai tiks izsūtītas (sūtīšana ir par papildus samaksu – 3,70 eur ar Omniva).

5. Pēc sūtījuma saņemšanas Jūs saņemsiet informatīvu ziņu par iespējām izņemt savu sūtījumu vai arī tas tiks izsūtīts uz norādīto pakomātu.

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet uz telefona numuru 26464461 (Anta).

Katalogi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir iespēja, ka ne visas Jūsu kārotās figūriņas būs pieejamas, jo to skaits ir ierobežots (Rēķins tiks izrakstīts tikai par figūriņām, kas būs pieejamas)

Lūdzam Jūs sagatavot figūriņu alternatīvo sarakstu (par Schleich – obligāti, par Safari Ltd – pēc Jūsu izvēles), ko mums nosūtāt kopā ar pasūtījumu gadījumam, ja Jūsu izvēlētās nav pieejamas konkrētajā pasūtījumā vai arī to skaits ir ierobežots. Pasūtījumi tiek pieņemti tikai vērtībā virs 25 EUR.

Schleich katalogs

Schleich

Schleich ir vācu uzņēmums ar 80 gadu pieredzi, kas ražo ļoti augstas kvalitātes, bērniem drošas figūriņas, kas ļoti precīzi atveido konkrētā dzīvnieka, cilvēka, dinozaura, pasaku vai multfilmu tēla, kā arī dažādu priekšmetu reālo formu un krāsu.

Pasūtījumu pieņemšana līdz

20.maijam
Safari katalogs

Safari

Safari Ltd ir amerikāņu uzņēmums, kura pirmsākumi un iedvesma ir meklējama Berlīnes zoodārza apmeklējuma laikā pagājušā gadsimta pašā sākumā. Arī šīs figūriņas (atkarībā no kolekcijas) precīzi atveido dzīvnieku, cilvēku un citus tēlus, turklāt šim zīmolam ir ļoti populāras kolekcijas (TOOBS), kas dod priekšstatu par kādas lietas klasifikāciju.

Pasūtījumu pieņemšana līdz

20.maijam

Schelich un Safari preces

Apraksts par koppasūtījuma noteikumiem.

Shopping Cart
Scroll to Top