koppasūtījums

Sonett un Weleda

Sonett Putni

Viss dabai draudzīgais ir mūsu galvenā prioritāte, tāpēc piedāvājam piedalīties arī mūsu pašu ģimenes iemīļoto sadzīves mazgājamo un tīrīšanas līdzekļu Sonett un ķermeņa kopšanas līdzekļu Weleda koppasūtījumos! Tie notiks vidēji reizi mēnesī, līdz ar to ir iespēja plānot savu līdzekļu izlietojumu un jauno produktu iegādi. Ja būs interese, tad ar laiku būs iespēja koppasūtījumos iegādāties arī izlejamos Sonett līdzekļus (resp. – katrs, kurš piedalās pasūtījumā var ierasties pie mums birojā un savu iegādāto produkta apjomu ieliet savā līdzpaņemtajā traukā) – tomēr šis vēl ir nākotnes projekts 🙂

Sonett Katram Savi PutniSonett ir Vācijas ražotāja zīmols, kas ir ekoloģisks (tātad dabai draudzīgs, nav agresīvs pret vajadzīgajiem mikroorganismiem), 100% bioloģiski noārdās. Sonett piedāvā trauku un veļas mazgāšanas līdzekļus, dažādu virsmu tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus, ir arī speciāla sērija NEUTRAL, kas nesatur nekādas smaržīgās ēteriskās eļļas un ir paredzēta īpaši jutīgiem cilvēkiem, šķidrās ziepes, kā arī dažus produktus bērnu priekam. Vairāk par Sonett produkciju, ražošanas principiem un kvalitāti informāciju meklējiet šeit. Savukārt, Sonett koppasūtījuma katalogu meklējiet zemāk.

Weleda Katram Savi PutniWeleda ir Šveices uzņēmums, kurš bāzējies Vācijā. Tas ražo ķermeņa kopšanas līdzekļus tikai no dabiskām (to starpā arī organiskām) izejvielām, un to sastāvā neatrast ķīmiskas sastāvdaļas un smaržvielas – visas īpašās, fantastiskās smaržas ir tikai dažādo ēterisko eļļu nopelns. Šis ir uzņēmums, kurš savās vērtībās balstās uz holistisku cilvēka veselības un skaistuma pieeju. Weledas ķermeņa kopšanas līdzekļi ir izveidoti, pielāgojot tos sievietēm un vīriešiem dažādos vecuma posmos, kā arī ir sērijas, kas īpaši paredzētas bērnu un topošo / jauno māmiņu ķermeņa kopšanai. To klāstā var atrast vajadzīgo ādai, matiem, zobiem. Vairāk par Weleda uzņēmumu, kā arī produktu klāstu varat iepazīties šeit. Mūsu cenu piedāvājumu koppasūtījumā meklējiet zemāk šajā ierakstā.

Ikdienā Sonett un Weleda produkti pie mums nebūs nopērkami, jo šādu cenu piedāvājumu varam nodrošināt tikai koppasūtījumos, kad produktu plaukti un veikals netiek veidots. Jebkurā laikā šos produktus var iegādāties, piemēram, dabasdarzi.lv un citos internetveikalos par viņu noteiktajām cenām, tāpat dažkārt šie produkti ir atrodami arī lielveikalu, aptieku un bio veikaliņu plauktos, bet tas nav bieži.

Lai piedalītos koppasūtījumā:

1. Izskatiet Sonett katalogu un Weleda cenu lapu, ko atradīsiet zemāk. Diemžēl augusta pasūtījumā būs pieejami tikai Sonett produkti, bet Weleda produktus varēsiet pasūtīt citā mēnesī.

2. Uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv līdz pasūtījuma noslēgšanās brīdim nosūtiet sarakstu ar produktiem, ko vēlaties pasūtīt, norādot tā nosaukumu, tilpumu, cenu, kā arī savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un rekvizītus (juridiskām personām). Papildus norādiet, vai sūtījumu izņemsiet paši (Rīgā, Āgenskalnā) vai būs nepieciešams pārsūtīt (ar Omnivu vai kurjeru, kas ir par papildus samaksu). Pārsūtīšana ar Omnivu iespējama tikai precēm, kuru tilpums nepārsniedz 10 L.

26.aprīlī slēdzam pieteikšanos un veicam pasūtījumu!

3. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu (apmēram nedēļas laikā), kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

4. Kad visi maksājumi būs veikti, gaidīsim pasūtījuma piegādi, kas prasīs aptuveni 1 nedēļu no pasūtījuma noslēgšanas dienas.

5. Pēc sūtījuma saņemšanas Jūs saņemsiet informatīvu ziņu par iespējām izņemt savu sūtījumu vai arī tas tiks izsūtīts uz norādīto pakomātu.

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet uz telefona numuru 26464461 (Anta).

Katalogi

Lai pievienotos koppasūtījumam vai vienkārši uzzinātu cenu, uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv, nosūtiet ziņu ar Jūsu kāroto materiālu, norādot nosaukumu (vēlams arī artikula numuru) un saiti uz adresi, kur esat to atraduši. Atbildē saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu Jūsu izvēlētajiem materiāliem. Kad būsiet izlēmuši, līdz pasūtījuma veikšanas brīdim, uzrakstiet uz to pašu e-pastu vai zvaniet uz telefonu 26464461 (Anta) par savu izvēli, un mēs to iekļausim pasūtījumā. Tuvāko dienu laikā pēc pasūtījuma datuma mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā norādītajā termiņā, citādi pasūtījuma izpilde kavēsies.

Sonett Weleda Putni

Sonett

Ekoloģiskie, dabai un cilvēkam draudzīgie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi mājsaimniecībām. Tie tiek ražoti Vācijā, īpaši rūpējoties par Zemei tik īpašajiem ūdens resursiem. Izbaudiet tīrību un aromātu, ko sniedz dabas spēks!

Pasūtījumu pieņemšana līdz

26. aprīlim
Shopping Cart
Scroll to Top