koppasūtījums

Zvaigzne ABC

ZvaigzneABC koppasūtījums

Izdevniecība Zvaigzne ABC piedāvā fantastiskas bērnu, jauniešu un pieaugušo grāmatas – gan oriģinālliteratūru, gan dažādu izziņu literatūru, gan mācību un spēļu grāmatas. Un mēs vēlamies Jums piedāvāt ekskluzīvu iespēju iegādāties jebkuru iespiesto Zvaigzne ABC izdevumu par koppasūtījuma cenām!

Tā kā mēs paši savu grāmatnīcu un grāmatu plauktiņu veikalā neveidojam, tad varam piedāvāt atlaides gandrīz visām grāmatām un izdevumiem robežās no 10-20% (ar atsevišķiem izņēmumiem, kam atlaide nav pieejama) no cenas, kas redzama Zvaigzne ABC katalogā. Saite uz katalogu ir atrodama zemāk.

Lai piedalītos koppasūtījumā:

1. Lai uzzinātu grāmatas cenu koppasūtījumā, nosūtiet e-pastu uz katramsaviputni@buik.lv ar informāciju par Jūsu kāroto grāmatu, norādot tās nosaukumu un saiti uz adresi, kur esat to atraduši. Atbildē saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu Jūsu izvēlētajai grāmatai.

2. Līdz pasūtījuma noslēgšanas brīdim, nosūtiet uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv sarakstu ar grāmatām, ko esat izvēlējušies pasūtīt, kā arī savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un rekvizītus (juridiskām personām). Papildus norādiet, vai sūtījumu izņemsiet paši (Rīgā, Āgenskalnā) vai būs nepieciešams pāsūtīt (ar Omnivu vai kurjeru, kas ir par papildus samaksu).

Katru piektdienu, plkst.12:00, slēdzam pieteikšanos un veicam pasūtījumu!

Pasūtījumi, kas saņemti vēlāk pēc šī laika, tiek iekļauti nākamās nedēļas pasūtījumā!

3. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu, kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

4. Kad visi maksājumi būs veikti, gaidīsim, kad grāmatas mums tiks piegādātas. Parasti tas nav vairāk par 2-3 dienām.

5. Pēc sūtījuma saņemšanas Jūs saņemsiet informatīvu ziņu par iespējām izņemt savu pasūtījumu vai arī tas tiks izsūtīts uz norādīto pakomātu.

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu katramsaviputni@buik.lv vai zvaniet uz telefona numuru 26464461 (Anta).

Katalogs

Zvaigzne Putni

Zvaigzne ABC

Izdevniecība “Zvaigzne” savu darbību sāka 1966. gadā, lai latviešu lasītājiem piedāvātu kvalitatīvus, interesantus un mūsdienīgus ārzemju autoru darbus, Apgāds regulāri piedalās starptautiskos Grāmatu gadatirgos Frankfurtē, Londonā, Boloņā, arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā un tiekas ar ārzemju izdevējiem un rakstniekiem.

Pasūtījumus pieņemam

katru piektdienu līdz plkst.12:00
Shopping Cart
Scroll to Top